YETENEKLERİMİZ

AAEAAQAAAAAAAAWGAAAAJGU3ZTJjZTU5LWIwMDYtNDczNi1hOGRkLWMxYTYwZGM1MzU3NQ.jpg

ENGİN ÖNDER

İstanbul, Türkiye

Software Engineering Manager,
Aurea

20 Yılın üzerinde hands-on yazılım geliştirme ve yönetim deneyimiyle Engin Crossover'ın Türkiye'deki en kıdemli çalışanlarındandır. Global proje ve ekip yönetim deneyimi olan Engin Aurea'da pek çok projenin bütçe planlarını, işe alım / işten çıkarma süreçleri yönetmektedir. Deneyimli bir yönetici olmanın yanında halen aktif olarak Chief Architect seviyesinde C/C++, C#, Java, VB, SQL, HTML, XML and JavaScript teknolojilerine ve Docker, AWS gibi yeni nesil bulut teknolojilerine hakimdir.

ŞEREF ACET

Ankara, Türkiye
Java Chief Software Architect,
Aurea

Şeref daha önce 5 yıldan fazla Bankacılık, Telekom, Online Reklam gibi pek endüstride yazılım alanında çalışmıştır. Şu anda ise Senior Big Data Engineer olarak Aurea Software’de çalışmaktadır.

Şeref’in bu şirketteki ana projesi özellikle Apache Spark Streaming, Apache Zookeeper , Apache Kafka , Amazon Web Services teknolojilerini kullanarak big data temelli gerçek zamanlı takip paneli geliştirmektir.

Şeref’e göre Crossover yalnızca uzaktan ve esnek saatlerle çalışma imkanı değil aynı zamanda son teknolojiyi kullanma ve geliştirme imkanı sağlıyor.

Kendisi kariyerinin ilerleyen bölümlerinde de Distributed teknolojilerle big data projeleri üzerinde çalışmayı sürdürmek istiyor.

AHMED YASİN KOÇULU

İstanbul, Turkey
.NET Chief Software Architect,
Aurea

Erken yaşta yazılım geliştirmeye başlayan Ahmed hala sağlam yazılım geliştirme tutkusunu korumaktadır. Farklı pozisyonlarda 2003’ten bu yana profesyonel hayatını sürdürüyor.

Hiç bitmeyen öğrenme yolculuğunun son durağı olarak global ölçekte teknoloji geliştiren bir şirkette çalışmaktadır. Ahmed, zorlayıcı işlerin paha biçilemez öğrenme getirisi olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle Aurea’daki pozisyonuna keyifle devam etmektedir


SİNAN ATA

Crossover Türkiye Genel Müdürü

Sinan Ata Crossover’a Türkiye’den 10 yılın üzerinde dijital reklam, iş geliştirme, head hunting, medya planlama ve satınalma deneyimi ile katılmıştır. Şu an ülke müdürü olarak Türkiye’nin seçkin kabiliyetlerini Crossover’a kazandırmak için çalışıyor. Ülke müdürümüz Sinan Türkiye IT dünyasına 5 yılda yüzlerce blog yazısı ve birde kitap kazandırmıştır.

Contact  |  LinkedIn

 

Ülke Müdürüyle Görüşme

 

Türkiye'den KarelerBasında Crossover